Jak wygląda naprawa w regenersis? [aktualizacja X4]

Dzisiaj do T-Mobile oddałem swojego wadliwego iPhone’a 5. Pisałem o tym wczoraj. Wraz z postępem procesu reklamacji będę aktualizował ten wpis i informował o procesie naprawy. Warto wspomnieć że wymieniony w tytule serwis działa na usługach wszystkich większych polskich operatorów komórkowych. Niestety nie wyrobił on sobie bardzo przychylnych opinii. Na dodatek jest powszechnie kojarzony z fałszywymi diagnozami dotyczącymi odsyłanego sprzętu.

W czym leży problem?

Według relacji klientów, serwis notorycznie odsyła zalane telefony, które według ich użytkowników nie miały wcześniej żadnego kontaktu z wodą. Przeglądając internet można zauważyć że nie są to jednostkowe skargi. Na wielu forach, blogach i stronach internetowych wspomina się o tym dość często. Doniesienia te stały się tak wielokrotne, że internauci zaczęli tworzyć grupy na facebooku i organizować pozwy zbiorowe. Pochylając się nad tym problemem zadaję sobie jedno pytanie. Czy wina zawsze leży po stronie nielubianego serwisu? Nie ukrywam że sam na własnej skórze chcę się przekonać jak działa regenersis. Mam nadzieję ze się na nich nie zawiodę.

20.08.2013: Telefon po 6 dniach od oddania do salonu dotarł do serwisu i figuruje na stronie Regenersis. Według opisu jest w naprawie.

statusregenersis1

22.08.2013: Telefon po godzinie 21 zmienił status na wydany. Ciekawe czy otrzymam refuba czy naprawiony.

statusregenersis9

23.08.2013: Według strony DPD paczka wróciła do salonu T-Mobile. Jutro wszystko będzie jasne. Po odbiorze zdam bardziej szczegółową relację.

dpdstatus1

24.08.2013: Odebrałem telefon z salonu, więcej szczegółów w osobnym wpisie.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Jak wygląda naprawa w regenersis? [aktualizacja X4]

  1. Daj nam znać, czy jesteś zadowolony z serwisu. Może poprzez nasz oficjalny profil na FB?

    • Oczywiście nie zapomnę poinformować. Jeśli wszystko będzie w porządku będę mógł was spokojnie polecić. Reklamacja urządzenia do tej pory przebiegła niesamowicie sprawnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s